bg-featured001

Mūsu tipogrāfijā iespējams izgatavot pašlīmējošās, sausās un wrap-around etiķetes. Tipogrāfijas aprīkojums nodrošina etiķešu iespiešanas visus pamatveidus – fleksogrāfiju, trafaretdruku (zīdspiedums) un ofsetdruku. Tos iespējams kombinēt ar laminēšanu, perforāciju, cilspiedumu, auksto un karsto folijas spiedumu, etiķešu personifikāciju, uzklājot mainīgu informāciju (kārtas numuru, kodus), izciršanu, kā arī ar divpusēju apdruku. Visi iespiešanas un apdares veidi iespējami ar neierobežotu krāsu skaitu un jebkādā to kombinācijā.

Turklāt mūsu rīcībā ir tehnoloģijas daudzslāņu etiķešu, etiķešu ar dizainā izcirstiem un izvilktiem elementiem izgatavošanai un etiķešu izgatavošanai ar integrētām RFID antenām, kas pasargā produktus no zagšanas lielveikalos.

Mums ir bagātīga pieredze dažādu fluorescējošu un fosforescējošu krāsu un mikro cilspieduma izmantošanā – gan drošības nolūkos, gan izrotāšanai. Mūsu darba operativitāte un augstā kvalitāte ļauj mūsu klientiem droši plānot savu preču fasēšanu un savlaicīgu piegādi pircējiem.

Sarežģīta etiķete ne tikai ceļ preces statusu un padara to pievilcīgāku, bet arī pasargā no kontrafaktās produkcijas.
Mūsu tehnoloģiskās zināšanas ļauj realizēt pat neiespējamo, no pirmā acu uzmetiena, dizainu. Mūsu tipogrāfijā iespējams ne vien vienkārši iespiest augstas kvalitātes un sarežģītības etiķeti, bet iemiesot dzīvē iecerēto dizainu un īstenot sapņus par preces ārējo izskatu.

Mūsu sadarbības partneri

averydennisonShumilovdesign polap 3mupm-1