Kvalitāte

Vairāk kā 10 gadus mūsu kompānija ir kvalificēta ISO 9001 standartiem (Kvalitātes Vadības sistēma) un ISO 140001 (Vides vadības sistēma). 

Mūsu tipogrāfijā tiek ievērota kvalitātes kontrole. Ražošanas procesa visos posmos nodrošinām daudzpakāpju kvalitāti. Sākot jau ar pasūtījumu automātisku reģistrāciju, uzglabājot visus datus, kas saistīti ar ražošanas procesu un piešķirot unikālus numurus turpmāko pasūtījumu optimizēšanas nolūkā, līdz pat pēdējo piecu gadu laikā ražoto paraugu arhivēšanai. Automatizācija, kas neprasa cilvēka iesaisti, kā arī nepārtraukta kvalitātes kontrole katrā ražošanas posmā samazina defektu rašanās iespēju drukāšanas procesā.

Krāsu laboratorijā, izmantojot InkFormulation programmatūru un spektrofotometriju, spējam izveidot jebkuru iedomāto krāsu toni. Izveidotā toņa formula tiek saglabāta krāsu laboratorijas datorā, lai pēc klienta vēlmēm būtu iespējams atkārtoti uzjaukt identisku toni.

Aicinām klientu uz pirmo drukāšanu un, saskaņā ar parakstīto līgumu, tiek izveidots standarparaugs, kura ražošana tiek uzsākta pēc vienošanās. Tālākais drukāšanas process realizēts saskaņā ar standartparaugu. Paraugs un kvalitāti nodrošinošais sertifikāts tiek uzglabāts arhīvā, kurā atrodas arī paraugi visām mūsu iepriekšražotajām etiķetēm.

Esam starptautiskās pašlīmējošo etiķešu industrijas FINAT biedri. Ikkatrs mūsu ražotais materiāls atbilst FINAT kvalitātes testēšanas metodēm FTM 8, FTM 9 un pēc izvēles FTM 1 vai FTM 2. Izvēles testēšanas metodes paredzētas, lai noteiktu krāsas nodilumu, attiecīgi pieņemot lēmumus par etiķetes ilgtspējību. Testēšana tiek veikta ar ASTM D5264, TAPPI T380.

Katrs makets tiek glabāts serverī un regulāri tiek veiktas cietā diska kopijas. Izolētie serveri atrodas dažādās telpās, izslēdzot iespēju neatgriezeniski zaudēt dizainu vai maketu neparedzētu problēmu (vai sarežģījumu) gadījumā.

Mēs veicam visus iespējamos pasākumus, lai pasargātu klientus no viltojumu izgatavošanas. No tipogrāfijas klients aiziet tikai ar augstākās kvalitātes etiķetēm, rēķinu un kvalitātes sertifikātu. Visi nevajadzīgie ražošanas procesā radītie materiāli, izbrāķētā produkcija, krāsu testi un cita makulatūra tiek iznīcināta, to sasmalcinot un pārstrādājot briketēs.  

Drukas iekārtas un ražošanas process tiek nepārtraukti uzraudzīts ar serveros uzglabāto ierakstu palīdzību. Piekļuve iespiešanas telpām ir pieejama tikai ar attiecīgajām identifikācijas kartēm.